3 najlepsze sposoby na odchudzanie.

Chcesz schudnąć? Szukasz pomysłu od czego zacząć odchudzanie? Przedstawię Ci 3 sposoby, aby pozbyć się brzucha, dużych ud i obwisłych ramion. Od wielu lat pomagam ludziom zapracowanym, którym brakuje czasu, dlatego wskazówki, które poznasz są łatwe i szybkie do wdrożenia.

Jaka dieta jest najlepsza?

Większość diet, które mają na celu pozbycie się kilogramów, tłuszczu, opierają się o to samo: Deficyt kaloryczny. Nie ma idealnej, najlepszej diety, ponieważ jest to zależne od Twojego stylu życia. W tym wpisie, podam Ci 3 najlepsze osoby, aby być w deficycie kcal i chudnąć.

Ile kalorii jeść, aby schudnąć?

Oblicz w darmowym, prostym kalkulatorze kcal, na karolpieczka.pl/kalkulator-kcal. Kliknij i sprawdź ile kalorii jeść, aby schudnąć i pozbyć się brzucha.

3 najlepsze sposoby na odchudzanie

LICZENIE KCAL (aplikacja fitatu)

Korzystając z aplikacji np. fitatu, sama komponujesz dietę, układasz posiłki. Świetnie sprawdzi się przy nienormowanych godzinach pracy. Trzymając się pewnych zaleceń np. ilości kcal, odpowiedniej ilości białka, budujesz świadomość i wiedzę na temat odżywiania. Świetnie rozwiązanie dla osób, które ogarniają aplikacje, dużo korzystają z komórki na co dzień.

PRZYGOTOWANA DIETA (rozpiska, katering)

Korzystając z aplikacji np. fitatu, sama komponujesz dietę, układasz posiłki. Świetnie sprawdzi się przy nienormowanych godzinach pracy. Trzymając się dobrej diety, większość osób osiągnie wymarzoną sylwetkę. Warunek jest taki, że będą się trzymać. Jadłospisy sprawdzą się u osób, które mają problemy z IO, Hashimoto, PSOC, Cukrzyca. Odpowiednio dobrane składniki diety.

ZDROWSZE, MNIEJ KALORYCZNE WYBORY

  • Odpowiednia ilość snu ( 7-9 h);
  • Jedz więcej “chudych” produktów;
  • Pij mniej alkoholu (ogranicz);
  • Mniej napojów słodzonych cukrem;
  • Codzienna aktywność (np. spacer);
  • Więcej warzy i owoców (pomarańcz, jabłko);
  • Więcej białka w posiłkach (min. 30 g na posiłek)
  • Wypij codziennie 2-3 czarne kawy/herbaty;
Jak myślisz? Który z 3 sposobów na odchudzanie, byłby najlepszy dla Ciebie? Podałem Ci 3 sposoby, aby być w deficycie kcal: liczenia kcal, dieta, zdrowsze mniej kaloryczne wybory.

Każdy z tych sposobów działa, jeśli wdrożysz je w życie. Jeżeli potrzebujesz rady, pomocy, to wiesz do kogo pisać! Dodatkowo przypominam, że jeszcze trwają zapisy, na DARMOWE SZKOLENIA, które pomogą Ci szybko schudnąć. Kliknij i zapisz się.

Pozdrawiam i do usłyszenia Trener Karol Pieczka!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *