Przez 30 dni jadł tylko w McDonald i schudł 7 kg! Jak to możliwe? Historia Brytyjczyka.

Codziennie jeść w McDonald’s i chudnąć? Czy to możliwe? Pozwól, że opowiem Ci historię, która wydaje się jak z bajki, ale jest absolutnie prawdziwa.

Poznaj Ryana Williamsa, który postanowił sprawdzić, czy można osiągnąć wymarzoną sylwetkę, jedząc w popularnej sieci fast foodów. Wydaje się to szokujące, ale Ryanowi udało się schudnąć, stosując jedną kluczową zasadę: deficyt kaloryczny.

Jak to się stało? Ryan, wiedząc, że jego zapotrzebowanie kaloryczne to ok. 3500 kcal dziennie, celowo ograniczył spożycie do 2500 kcal, codziennie wybierając dania z menu McDonald’s. To proste porównanie pozwala zrozumieć, jak ważne jest kontrolowanie kalorii w diecie.

Nie chce Ci się czytać? Posłuchaj!

Dodatkowo, Ryan nie zapominał o ruchu – codziennie trenował przez minimum godzinę. To w zasadzie nic nie zmieniło, bo ćwiczył już wcześniej. W efekcie, po 30 dniach osiągnął imponujący wynik: stracił aż 7 kilogramów, a jego poziom tkanki tłuszczowej spadł o 3 procent. Ta historia pokazuje, że deficyt kaloryczny jest kluczowym czynnikiem w odchudzaniu, niezależnie od tego, co jesz.

Oczywiście, Ryan podkreśla, że to eksperyment, nie sposób życia. Długotrwałe jedzenie w ten sposób niesie ze sobą ryzyko wielu problemów zdrowotnych. Pamiętajmy, że nasz organizm potrzebuje nie tylko kalorii, ale także wartości odżywczych. Zbilansowana dieta, bogata w różnorodne składniki, jest kluczem do zdrowia i utrzymania wymarzonej sylwetki.

Źródło historii, Profil Brytyjczyka:

Jeżeli chcesz lepiej zrozumieć deficyt kcal i jakie produkty warto jeść, których unikać, to zapisz się na DARMOWY cykl 5 szkoleń, który pomoże Ci pozbyć się brzucha, bez wyrzeczeń.

Opinia: Agnieszka -19 cm w pasie! Jak schudnąć -10 kg?

Napisała: “Od 3 lat walczyłam z wagą, dietami, wyrzeczeniami i efektem jojo. Przez 3 lata udało mi się zrzucić do 75 kg i waga wachała się raz w górę a raz w dół. Bardzo źle się czułam, nie miałam energii, byłam senna.

Swoją przygodę z Trener Karol Pieczka zaczęłam 16.10 z wagą 74 kg. Z ciekawości zajrzałam na szkolenia Karola, “jak nie podjadać”, co zrobić aby lepiej się czuć. Doszłam do wniosku, że bez pomocy NIE uda mi się spełnić marzenia. Dołączyłam do programu. Dostałam obszerne informacje, jadłospisy, te porcje są duże!

Po dostosowaniu diety, informacji o ćwiczeniach, konsultacjach i opieki Karola, ubyło mi 19 cm w pasie i jestem lżejsza o 10 kg! Mogę śmiało mówić Polecam Trener Karol Pieczka, nie zastanawiaj się bo kilogramy same nie uciekną. Karol pomoże bo wiedzę ma jak nikt. Jestem zadowolona, bądź też i Ty!

Jak schudnąć z brzucha? Prosta metoda.

Codziennie dostaję takie pytania na IG, FB… Odpowiedź jest banalna, jednak ludzie często szukają magicznego sposobu, metody, tabletek, urządzenia, które spali tłuszcz z brzucha. Prawda jest taka, że ten magiczny sposób, to deficyt kcal. Nie ma możliwości schudnąć, tylko z wybranej partii ciała, dlatego spożywanie mniejszej ilości kalorii, niż organizm potrzebuje, powoduje spalanie tłuszczu z całego ciała, w tym z brzucha.

Jeżeli wpis się podobał zostaw komentarz, to mobilizuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam Karol Pieczka.

Komentarze
  • wody pisze:

    Bardzo dobre. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę ,by się wypowiadać na poruszany przez siebie temat, ale tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Czuję, że chyba powinienem podziękować tu za Twój trud. Zdecydowanie będę rekomendował to miejsce i regularnie tu zaglądał, by poczytać nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *