Najlepsze sposoby, aby schudnąć z brzucha.

Chcesz pozbyć się oponki na brzuchu? Masz dość, tego jak wyglądasz i źle się czujesz w swoim ciele? W tym wpisie, dowiesz o 3 sposobach, na płaski brzuch. Poznasz najlepsze i proste sposoby, aby schudnąć -10 kg, -20 kg bez wyrzeczeń.

Być może już wiele prób odchudzania za tobą, całe życie jesteś na diecie, ale nadal efekty starań są mizerne. Często trafiają do mnie ludzie, którzy teorie odchudzania, znają świetnie, ale przez brak czasu, obowiązki, pracę brzuch jest coraz większy. Tak właśnie było u Martyny.

Nie masz czasu czytać? Włącz nagranie!

Historia podopiecznej: Na co dzień, przez brak czasu i obowiązki była zmęczona, brakowało jej motywacji, do diety i ćwiczeń. Czuła się nie atrakcyjnie, nie wierzyła, że da radę schudnąć. Przed dołączeniem do programu odchudzającego, myślała, że to nie dla niej, bo nie ma czasu na stanie przy garach. Mimo obaw i sceptycyzmu, dołączyła do programu “Pogromca tłuszczu”. Dopasowaliśmy prostą i szybką w przygotowaniu dietę, co tydzień widzieliśmy się na kamerkach i po 2 miesiącach ma -10 kg. Z rozmiaru XL przeszła na L. Możesz pogratulować Martynie u mnie na FB @trenerkarolpieczka.

3 sposoby, aby schudnąć z brzucha:

 1. Kontrola kcal w aplikacji Fitatu: Darmowa aplikacja na telefon, w której ustawiasz ile kcal, białka, węglowodanów i tłuszczy, chcesz przestrzegać w ciągu dnia. Wpisujesz ręcznie produkty, które jesz, lub skanujesz etykietę. Ile kalorii jeść, obliczysz na mojej stronie karolpieczka.pl/kalkulator-kcal.
  • Dobry sposób dla osób, które mają częste wyjazdy, nie lubią trzymać się rozpisek, chcą same decydować co jedzą danego dnia.
  • Słabe rozwiązanie, dla osób, które są mało techniczne, nie lubią klikać, wpisywać coś na telefonie, pobierać aplikacji, szukać ustawień aplikacji itd.
 2. Konkretna dieta, rozpiska żywieniowa: Znajdź dietetyka, który rozpiszę Ci dietę na miarę twoich potrzeb i możliwości. Zaznaczę, że nie musisz jeść 5 posiłków co 3h, możesz jeść słodycze, normalne jedzenie i chudnąć. Moi podopieczni najczęściej korzystają z diety “Luźna Szama 1600 kcal”. Być może to również coś dla Ciebie.
  • Dobry sposób dla osób, które lubią konkretnie wiedzieć co jeść, czego nie jeść. Codziennie przygotowujesz jedzenie, które jest rozpisane, zbilansowane, zdrowe i pomoże Ci chudnąć.
  • Słabe rozwiązanie, dla osób, które nie lubią rozpisek, trzymania się schematów, mają częste wyjazdy, gościny, jedzą na mieście. Po prostu nie mają do tego warunków, aby codziennie przygotować posiłki.
 3. Przestrzeganie zaleceń żywieniowych: Trzymanie się prostych wskazówek żywieniowych i treningowych, które pomogą Ci schudnąć. Na przykład:

Wszystkie te 3 metody, mają jeden wspólny cel: Dostarczy mniej kcal, niż zwykle to robisz. Jeść mnie kalorii, niż organizm potrzebuje. Po prostu być w deficycie kcal.

Jeżeli chcesz więcej wskazówek, konkretnych rad, to zapisz się na cykl darmowych szkoleń, które pomogą Ci ograniczyć apetyt, chęć na słodycze i schudnąć. Link do zapisu znajdziesz w opisie mojego profilu na FB, IG, YT, TT @trenerkarolpieczka. Gwarantuję Ci, że po tych szkoleniach, schudnięcie -10 kg, -20 kg to będzie łatwizna.

Podsumowanie: Jak schudnąć z brzucha?

 1. Kontrola kcal w aplikacji
 2. Konkretna rozpiska żywieniowa
 3. Przestrzeganie zaleceń żywieniowych

Każda z metod, ma spowodować, że będziesz w deficycie kcal, który jest konieczny, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej. Ciekawostka jest fakt, że nie ma możliwości schudnąć tylko z brzucha. Jak chudniemy, to z całego ciała jednocześnie.

Wpis był pomocny? Zostaw komentarz, lub napisz do mnie w prywatnej wiadomości, to daje mi motywacje, do dalszego działania i będzie mi miło. Do usłyszenia!

Komentarze
 • Anka pisze:

  Wskazówki są bardzo pomocne. Po wczorajszym spotkaniu wiem, że dieta nie musi oznaczaś męczarni.
  Dziękuję i wszystkiego dobrego życzę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *