3 Przykłady Odchudzania – historie podopiecznych

Jeżeli mnie znasz, to wiesz, że jestem w branży fitness od 14 lat i specjalizuje się w odchudzaniu ludzi, którym brakuje czasu na co dzień. Często są to mamy z dziećmi, przedsiębiorcy, kierowcy zawodowi, kobiety i faceci, którzy potrzebują prostych i łatwych do wdrożenia rozwiązań. Tylko w ostatnich latach z mojej pomocy, usług skorzystało Ponad 17 000 Polaków. Dlaczego Ci o tym piszę?

W każdym tygodniu wstawiam transformacje, sukcesy moich podopiecznych w mediach społecznościowych. Sam uwielbiam uczyć się na przykładach, dlatego chce Ci przedstawić 3 przykłady podopiecznych, omówić ich problemy, co wdrożyliśmy i jakie są efekty współpracy.

Możesz mnie również posłuchać na Spotify!

Historia nr 1: Arek -18 kg i 20 cm w pasie mniej w 3 miesiące

Oto co napisał — „Hejka Karol, to ja też się pochwalę właśnie mija 3 miesiące od rozpoczęcia współpracy, nie był to łatwy okres, ALE dzięki Tobie, fantastycznej grupie wsparcia i mojej determinacji schudłem -18 kg w 3 miesiące!

Nauczyłem się wielu zdrowych nawyków, zmieniłem podejście do jedzenia, nawadniania, ruchu i wszystkiego co ma wpływ na moje zdrowie i ciało. Przez 3 miesiące korzystałem i korzystam dalej tylko i wyłącznie z gotowych przepisów Luźna Szama oraz Dania Jednogarnkowe, które są bardzo proste, smaczne i szybkie w przygotowaniu. Co najważniejsze praktycznie ZERO ćwiczeń, jedynie dłuższe spacery jeśli, czas na to pozwalał.

Zaczynałem od wagi 115,5 kg aktualnie ważę 97,5 co daje minus 18 kg w 3 miesiące w obwodach zeszło w sumie 40 cm, -20 cm w talii, -11 cm w biodrach, -9 cm w udzie! Myślę że warto dodać że jestem samotnie wychowującym ojcem, pracuje na zmiany i na początku myślałem, że to nie dla mnie… że sobie z tym nie poradzę, ALE dałem radę! Jestem mega szczęśliwy o wiele pewniejszy siebie.

Dla wszystkich którzy mają wątpliwości, jestem przykładem, że pomimo różnych przeciwności i sytuacji życiowej, da się osiągnąć sukces, tylko trzeba uwierzyć w siebie!”

Tak napisał do mnie Arek, z którego jestem dumny! Oto efekty Arka:

Historia nr 2: Wiola -14 kg w 3 miesiące

„Miałam wiele podejść do diet i odchudzania, jednak szybko mój zapał gasł, ALE nie tym razem! Z tobą i grupa wsparcia, idzie to naprawdę sprawnie. Najważniejsze, że są szybkie efekty, które motywują mnie do dalszej drogi po lepsza wersje siebie!

Dolączyłam do Programu Odchudzającego, kiedy zaczęłam obserwować Cię na TikToku. Jestem mega wdzięczna za twój dar przekonywania! Moją główna zmorą było podjadanie, brak ruchu, słodkości. 

Przez 3 miesiące spadło mi 14 kg i oczywiście lecę po więcej i więcej. Dziękuję sobie, Tobie i grupie, za te wszystkie zmiany jakie dokonałam do tej pory! W grupie Siła!

Tak napisała do mnie Wiola, z której jestem dumny! Oto efekty Wioli:

Historia nr 3: Agnieszka, mama 2 dzieci -8 kg w 2,5 miesiąca

“Jestem Agnieszka, na co dzień zajmuję się domem i opieką nad 2 dzieci. Od wielu lat próbowałam schudnąć z różnymi dietami, które niestety kończyły się fiaskiem! Były zbyt restrykcyjne albo się bardzo źle po nich czułam. 

Pewnego dnia przeglądając TikTok, natrafiłam na filmiki Karola, które mnie bardzo zaintrygowały. Nie wiele myśląc, postanowiłam dołączyć do programu odchudzającego. Zaczęłam pić odpowiednią ilość wody, miałam w końcu dobrze zbilansowana dietę i więcej ruchu, co przełożyło się na super efekty. 

W ciągu 2.5 miesiąca schudłam -8 kg z 83 kg na 75 kg, w obwodach zeszło mi 28 cm. W końcu osiągnęłam upragniony wagę i sylwetkę. Karol robi super robotę, a grupa wsparcia jest nieoceniona.”

Tak napisała do mnie Agnieszka, z której jestem dumny! Oto efekty Agnieszki:

Myślę, że zauważasz już kluczowe elementy sukcesu w Odchudzaniu. Często podopieczni pisali, że stały kontakt ze mną, konsultacje, grupa wsparcia innych uczestników programu, były najważniejszym składnikiem, aby schudnąć i pozbyć się brzucha.

Czego możesz się nauczyć z tych 3 historii?

  • Znajdź sobie partnera do odchudzania i ćwiczeń — Porozmawiaj z koleżanką, mężem, aby wspólnie zabrać się za odchudzanie. Wpływ twojego środowiska, pomoc i wsparcie ma potężny wpływ na efekty lub ich brak.
  • Ćwiczenia NIE są koniecznością, aby schudnąć — Skup się na odżywianiu, zmianie nawyków na zdrowsze, na przykład: pij minimum 1,5 l czystej wody, wyjdź codziennie na 15-30 minut spaceru.
  • Nie zmieniaj życia o 180 stopni — Często ludzie z dnia na dzień wdrażają restrykcyjne diety, odstawiają słodycze, odstawiają pieczywo, robią mordercze 7 treningów w tygodniu, aby schudnąć… To szybka droga do zniechęcenia i efektu jojo.
  • Nigdy NIE będzie odpowiedniego momentu na odchudzanie — zacznij w warunkach, które masz i działaj w miarę swoich możliwości. Jedz tyle posiłków na ile masz czas, rób tyle aktywności, na ile masz czasu i chęci. Idealnych warunków możesz się NIE doczekać.

Wierzę, że ten wpis był dla Ciebie pomocny i widzisz już, że odchudzanie to wyrzeczenia, restrykcje, ALE stopniowa zmiana nawyków, przyzwyczajeń i dopasowanie diety, ćwiczeń do twojego stylu życia.

Możesz się również zapisać na DARMOWY cykl szkoleń, które prowadzę raz w miesiącu == Zapisz się Tutaj == Na szkoleniu dowiesz się jak ograniczyć apetyt, przyspieszyć metabolizm i schudnąć.

Daj znać w komentarzu, czy wpis był ciekawy?

Pozdrawiam Karol Pieczka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *