Arek -18 kg BEZ ćwiczeń!

„Hejka Karol, to ja też się pochwalę właśnie mija 3 miesiące od rozpoczęcia współpracy, nie był to łatwy okres, ALE dzięki Tobie, fantastycznej grupie wsparcia i mojej determinacji schudłem -18 kg w 3 miesiące!

Nauczyłem się wielu zdrowych nawyków, zmieniłem podejście do jedzenia, nawadniania, ruchu i wszystkiego co ma wpływ na moje zdrowie i ciało. Przez 3 miesiące korzystałem i korzystam dalej tylko i wyłącznie z gotowych przepisów Luźna Szama oraz Dania Jednogarnkowe, które są bardzo proste, smaczne i szybkie w przygotowaniu. Co najważniejsze praktycznie ZERO ćwiczeń, jedynie dłuższe spacery jeśli, czas na to pozwalał.

Zaczynałem od wagi 115,5 kg aktualnie ważę 97,5 co daje minus 18 kg w 3 miesiące w obwodach zeszło w sumie 40 cm, -20 cm w talii, -11 cm w biodrach, -9 cm w udzie! Myślę że warto dodać że jestem samotnie wychowującym ojcem, pracuje na zmiany i na początku myślałem, że to nie dla mnie… że sobie z tym nie poradzę, ALE dałem radę! Jestem mega szczęśliwy o wiele pewniejszy siebie.

Dla wszystkich którzy mają wątpliwości, jestem przykładem, że pomimo różnych przeciwności i sytuacji życiowej, da się osiągnąć sukces, tylko trzeba uwierzyć w siebie!”

Sebastian -13 kg

Kierowca zawodowy, Codziennie  za kółkiem 8-12 h…  Dopasowaliśmy prostą dietę, na treningi nie było czasu, a jednak efekt jest, jak widać na zdjęciach: 13 kg i 10 cm w pasie mniej. Trening w domu wdrożyliśmy dopiero od kilku tygodni, więc to dopiero początek drogi Sebastiana…

Kamila -9 kg

Nie trzeba jeść 5 posiłków co 3 h! Możesz jeść normalne, proste jedzenie i schudnąć, tak samo jak moja podopieczna.

Pozbyła się brzucha, zmniejszyła obwód ud a skóra nabrała jędrności, korzystając tylko z diety “Luźna Szama” przez 3 miesiące. Jestem z Ciebie dumny!

Paweł -19 kg

Największe wyzwanie? Ciężka praca po 10-12 h na budowie, więc dieta musiała być prosta a treningi krótkie i skuteczne.

Przed nami kolejne miesiące współpracy, do lata jeszcze trochę, więc marzenie plażowej sylwetki, będzie zrealizowane! ✅🥰

Dawid -42 kg BEZ ćwiczeń!

“Znajomi nie poznają mnie na ulicy”- tak do mnie napisał Dawid w prywatnej wiadomości. W lutym 2022 r. trafił na mnie i skorzystał z diety “luźna szama” i moich darmowych szkoleń, poradników.

Wyobraź sobie, że zrobił to bez ćwiczeń! Skupił się na właściwych odżywianiu, trzymaniu się diety i wskazówek. Jak sam napisał, teraz poleca moją skromną osobę wszystkim.

Gratulacje Dawid! Wiem, że za zgubionymi kg, kryje się coś więcej dla Ciebie. W 100% to Twoja robota, chęci i determinacja.

Magda -8 kg

Przytyła po ciąży, zajadała się słodyczami…Mało snu, macierzyństwo, spowodowało, że Magda nie akceptowała tego jak wygląda.

Jak sama napisała: „trafiłeś do mnie swoją normalnością i wykupiłam kurs”

⭐️ Co wdrożyliśmy, aby schudnąć 8 kg i zmniejszyć dół brzucha? Prostą i szybką w przygotowaniu dietę, spacery i co tydzień widzimy się na kamerkach.

Napisała również: „najbardziej jestem zadowolona, że mam wsparcie i z rozmiaru XXL wchodzę w XL lub L!”

Martyna -6 kg

Mama 2 dzieci, 4 latki i 9-miesięcznego bobaska… Największy problem, jaki miała, to podjadanie 🍪🥜

📝 Napisała: „Odkąd pamiętam, zawsze miałam problemy z nadwagą… jak to moja mama twierdziła takie geny. Za mną już sporo diet i efektów jojo.”

Postanowiła, że ostatni raz spróbuję i podjęła ze mną współpracę, dlatego że miała dość restrykcji i wyrzeczeń.

❣️ Dalej napisała: „dołączyłam do programu Gotowi na Święta, co w efekcie przyniosło -6kg w miesiąc! Dzięki twoim wskazówką i diecie Luźna szama chodzę najedzona i nie muszę podjadać. Ciesze się również że można sobie wybierać przepisy, na co mam ochotę, oraz że są tak szybkie w przygotowaniu.

🤩 Największym sukcesem jest, to ze się nie zraziłam po miesiącu (jak to zwykle bywało), tylko czuje, że chce, brnąc w to dalej. Przede wszystkim dzięki Tobie i naszej grupie wsparcia!”

Asia -20 cm w Brzuchu

„Jestem pracującą mamą 5 dzieci z totalnym brakiem czasu na gotowanie. Przed dołączeniem do programu największym problemem były słodycze, podjadanie i jedzenie fast food. Ważyłam 85 kg.

Dołączyłam do programu odchudzającego u Karola, z powodu braku motywacji i wsparcia w odchudzania.

Najbardziej jestem zadowolona z -15 kg, płaskiego brzucha i lepszego samopoczucia! Mam -20 cm w pasie i to tylko w ciągu 3 miesięcy, przy 75% trzymania się diety. Teraz jest 70 kg i lecę po więcej!”

Asia -16 kg

Mam 46 lat. Jestem mamą dwójki dzieci oraz szczęśliwą mężatką. Pracuję w firmie farmaceutycznej, księgowość (tryb siedzący). Podjadanie, nieodparta chęć na słodycze i słone przekąski, oraz brak ochoty na jakikolwiek ruch spowodowały, że przytyłam… Byłam zrozpaczona swoim wyglądem… Miałam problemy zdrowotne, żylaki, co jest również spowodowane moją wagą. Lekarz powiedział, że mam się zastanawiać nad operacją bariatryczną.
Dołączyłam do Programu Odchudzającego u Karola. Chciałam zacząć po raz trzeci i ostatni odchudzanie bez restrykcyjnych diet, a przede wszystkim nauczyć się odżywiać. Najbardziej zadowolona jestem ze zmiany sylwetki oraz zgubienia 16 kg balastu w 3 miesiące. Mój brzuch nie wygląda jak piłka, schudła mi twarz oraz nogi mi nie puchną.”

Grażyna -15 kg

“Czułam się nieatrakcyjnie, przez duży brzuch i wylewające się boczki. Miałam też problem z cholesterolem. Nie wierzyłam już w to, że w wieku 59 lat dam radę schudnąć. Koleżanka poleciła mi Trener Karol Pieczka i zaczęłam go obserwować.

Zastanawiałam się, czy dołączyć do Programu Odchudzającego, bo od kilkunastu lat byłam na różnych dietach i udawało mi się zrzucić po parę kg, które niestety szybko wracały… 🙈 W końcu podjęłam decyzje!

Dziś po 13 tygodniach współpracy, mogę pochwalić -15 kg mniej i-16 cm w pasie! Już nie muszę tuszować boczków szerokimi bluzkami!

Dziękuję Karol, że zrzuciłam 15 kg bez wyrzeczeń! NIE ćwiczyłam i jadłam 4 duże i smaczne posiłki (nie byłam głodna). Jestem BARDZO zadowolona z efektów, jakie uzyskałam! Zrobiłam najlepszą inwestycję w swoje zdrowie i wygląd, a przy tym czuje się o kilkanaście lat młodziej!”