FAQ

Ile dni trzeba czekać na plan treningowy?

Jeżeli wypełniłaś/eś ankietę planu treningowego, to w ciągu 2-3 dni roboczych plan trafi do Ciebie na maila. Jeżeli minęło więcej, to znaczy, że ankieta nie została przesłana, przez co Karol, nie ma na podstawie czego ułożyć planu.

Co lepiej wybrać "luźna szama" czy "lepsza wersja siebie 3.0"?

To kwestia bardzo indywidualna. Jadłospis “Luźna Szama”, to klasyczny jadłospis, z prostymi, smacznymi przepisami. A “Lepsza Wersja Siebie”, to poradnik, który nauczy Cię dbać o sylwetkę i dietę. Jest to liczenie kcal, za pomocą aplikacji. Zarówno ta i ta opcja, ma swoje plusy i minusy. Wybierz to, co Tobie najbardziej odpowiada.

Jaką kaloryczność jadłospisu wybrać?

Oblicz swoje zapotrzebowanie kalkulatorem kcal (https://karolpieczka.pl/kalkulator-kcal/). Następnie przejdź do zakładki sklep i wybierz kaloryczność. Jeżeli chcesz schudnąć, to lepiej zaniżyć swój wynik, dlatego, że często ludzie przeceniają swoja aktywność fizyczną. Jeżeli chcesz przytyć również najlepiej zaniżyć wynik z kalkulatora, dzięki temu oprócz posiłków, zmieścisz ulubioną przekąskę.

Jak mogę podjąć z Tobą współpracę?

Wszystkie usługi i produkty Karola, znajdziesz na stronie http://karolpieczka.pl/ w zakładce “sklep”. Klikając w dany produkt na sklepie, wyskoczy Ci pełen opis danej usługi lub produktu. W razie potrzeby skontaktuj się z Karolem mailowo, klikając w prawym górnym rogu strony “kontakt”.

Jaki jest czas oczekiwania na jadłospis "Luźna Szama"?

Po wybraniu odpowiedniej kaloryczności i zakupie jadłospisu, plan żywieniowy (32 różne, pyszne posiłki) przychodzi do Ciebie od razu na maila w wersji pdf. Więc czas oczekiwania to kilka sekund po zakupie.

Jaką odżywkę białkową polecam?

Osobiście stawiam na wysoką jakość, dlatego korzystam z Protein Shake firmy DuoLife: Kliknij Tutaj. Korzystam również z innych suplementów tej firmy. Jeżeli jeśli zależy Ci na budżetowym rozwiązaniu, to wystarczy wpisać w Google “odżywka białkowa wpc” i kupić 750 g za ok. 70 zł.

hmmm co by tu jeszcze dodać...

zobaczymy 🙂