O Karolu

W dzisiejszych czasach na rynku jest mnóstwo trenerów, dietetyków i specjalistów, by radzić. Wykrzykują wyniosłe hasła motywujące i prężą muskuły na zdjęciach. Rozpisują diety w oparciu głównie o ryż, brokuły i kurczaka. Korzystają z gotowców, zawsze wiedzą najlepiej i kasują “jak za zborze”… Zresztą nie będę Ci o tym mówił, bo już pewnie słyszałaś/eś i widziałaś/eś takich specjalistów. Osoby współpracujące z takimi trenerami może i mają rezultaty, tylko jakim kosztem?!

Od kilkunastu lat związał się ze sportem, trenując lekkoatletykę, kalikstynie, crossfit, siłowo na sali fitness. Przez wszystkie lata zbierał praktyczną wiedzę, od najlepszych z branży. Popełnił również wiele błędów, stracił dużo czasu, nerwów i pieniędzy, testując metody żywieniowe i treningowe. Dzięki temu zdobył doświadczenia, którym dzieli się z innymi. W kilkuletnim doświadczeniu pracy z ludźmi Karol zawsze pomagał i edukował ludzi w taki sposób, w jaki sam chciałby być prowadzony. Dlatego jego podopieczni, mają rezultaty bez restrykcji i efektu jojo. Stworzył produkty, ebooki, materiały, które pomagają ludziom na całym świecie.

Zanim podejmiesz decyzję, by podjąć współpracę, musisz wiedzieć jeszcze bardzo ważną rzecz. Dla niego liczą się rezultaty i zadowolenie osób, z którymi współpracuję, a nie teoretyczne założenia. W przeciwieństwie do wielu trenerów, specjalistów na rynku, Karol zachował normalność… Jego podopieczni często mówią, że jest dla nich po prostu dobrym kumplem, który zna się na swoim fachu. Setki podopiecznych i Karol udowadniają, że można jeść, co się lubi, trenować z przyjemnością i skutecznie kształtować sylwetkę. Z pewnością pomoże również Tobie.